SimplyMed

3 TOP produkty, které ohlídají vaše zdraví

Jak docílit lepšího životního stylu? Společnost SimplyMed nabízí TOP 3 produkty, které zlepší vaše zdraví a pomohou dosáhnout vyváženého a pohodlného životního stylu. Proč mít doma digitální tlakoměr, pulzní oxymetr a bezdotykový teploměr? Objevte, jak začít žít zdravěji a pohodlněji se SimplyMed.

 

V dnešní uspěchané době je stále těžší si udržet dobré zdraví a kvalitní životní styl. Jak mít své tělo pod maximální kontrolou? Díky moderním technologiím a zdravotním produktům SimplyMed získáte efektivní pomocníky. Pokud hledáte, jak zlepšit své zdraví, podívejte se na produkty, které vám usnadní život. 

Monitorujte svůj krevní tlak kdykoliv s vítězným tlakoměrem nezávislého testu MFDnes

Vysoký krevní tlak nebolí a často je bez viditelných příznaků. Může ale být velmi nebezpečný. Proto je vhodné mít doma moderní tlakoměr, který je jednoduchý na ovládání a vždy připravený vám hodnoty tlaku změřit. 

 

SimplyMed pažní digitální tlakoměr s adaptérem U8oEH měří systolický a diastolický krevní tlak, včetně tepové frekvence. Měření díky pažní manžetě poskytuje hodnoty s vysokou přesností. Displej ukazuje průměrnou hodnotu tří posledních měření, což je ideální postup, jak tlak správně určovat. Tento typ tlakoměru se stal vítězem testu TestDNES. Součástí balení je univerzální manžeta o velikosti 22-42 cm. Díky napájení bateriemi ho můžete mít při sobě za každé situace.

 

Více informací o produktu >

Oxymetr: Odhalte včas spánkovou apnoe, astma či covid

Oxymetr je důležitým zařízením pro lidi, kteří trpí onemocněním dýchacího ústrojí, jako je astma nebo chronická obstrukční plicní nemoc (COPD). Ale i sportovci najdou jeho využití, hlavně při sledování své kondice.

 

SimplyMed pulzní oxymetr M 170 rychle změří hladinu kyslíku v krvi, srdeční tep a perfuzní index (PI). Poslední hodnota zjistí podíl okysličené krve, která přichází s každým srdečním tepem ku celkovému množství krve. Dokáže odhalit i zástavy dechu při spánku a včas diagnostikovat spánkové apnoe. Díky hodnotám lze zjistit i zápal plic, astma či covid.

 

Více informací o produktu >

SimplyMed bezdotykový teploměr: Zjistěte hodnoty včas a komfortně

Bezdotykový infračervený teploměr UFR102 změří teplotu bez zbytečného vyrušení i ve spánku.

 

Přístroj vyhodnotí teplotu během jedné vteřiny. Teploměr je možné využít pro měření teploty těla, případně i povrchů. Využijete ho tak při přípravě koupele pro miminka či mléka. Na vysokou teplotu těla vás upozorní zvukový signál alarmu a paměť přístroje uchová až 20 naměřených hodnot. 

 

Více informací o produktu >

 

S moderními přístroji SimplyMed lépe porozumíte svému tělu a získáte nad ním maximální kontrolu. Investujte do kvalitního života.

Certifikace

Všechny výrobky mají certifikáty a osvědčení SÚKL,
bližší informace najdete v detailu výrobku.